Nedaudz par sevi...

Katram cilvēkam dzīvē ir sava aizraušanās un iemīļotā nodarbe. Man tā ir fotografēšana.
Es pat teiktu, ka fotogrāfs nav tikai mans amats, bet gan dzīvesveids. Savu fotogrāfa karjeru es sāku 15 gadu vecumā, kad man uzdāvināja pirmo nopietno fotoaparātu – tā tas arī parauga no aizraušanās līdz nopietnam darbam. Profesionālā fotogrāfa gaitas sāku 1998. gadā laikrakstā «Zemgales Avīze» un turpināju profesionālo izaugsmi avīzēs «Zemgales Ziņas» un «Vakara Ziņas». 2006. gadā nomainīju savu amatu, kļūstot par izdevniecības «SK Latvia» galveno redaktoru - «Next», «Next Foto Digital» un «Next Mobile» galveno redaktoru. 2009.gadā kopā ar izdevniecību nodibinājām «NEXT Foto praktiskos fotokursus», kur darbojos kā pasniedzējs. 2012. gadā nodibināju reklāmas un foto aģentūru, piedāvājot klientiem publisko attiecību, reklāmas un foto pakalpojumus, kā arī videofilmēšanu. Tagad esmu portālu www.jelgavniekiem.lv un www.novaja.lv vadītājs. Fotogrāfa karjeru turpinu kā kāzu un aģentūras fotogrāfs, veidojot reportāžas presei, atspoguļojot korporatīvos pasākumus, kā arī nodrošinot reklāmas un kāzu foto, pārējās jomas atstājot kā vaļasprieku. Šobrīd arī vadu fotokursus Jelgavā Zemgales Reģiona Kompetenču Attīstības centrā (ZRKAC) - tātad, fotogrāfiju neesmu pametis, bet gan spēris soli pretī jauniem apvāršņiem.

Izmantojamā tehnika...

Fotokameras:
Canon EOS 5D Mark III
Canon EOS 7D Mark II

Objektīvi:
24-70 mm f/2.8
70-200 mm f/2.8

Zibspuldzes:
2x Canon Speedlite 600 EX RT

Pārējā tehnika:
Studijas zibspuldzes, lietussargi, softboksi, atstarotāji

Lai iegūtu kvalitatīvas un gaišas fotogrāfijas sarežģītos apstākļos (viesības aptumšotā telpā, mičošana pusnakts tumsā), vienlaicīgi tiek izmantotas vairākas zibspuldzes - katra no tām savā pusē. Tādā veidā tiek ģenerēts nepieciešamais gaismas daudzums, lai pat ļoti tumšos apstākļos iegūtu fotogrāfiju gaišu kā dienā. Tostarp tiek izmantotas arī 600W jaudīgas studijas gaismas.

VISU PUBLICĒTO MATERIĀLU AUTORTIESĪBAS AIZSARGĀTAS. Jebkuru materiālu pārpublicēšana, kopēšana, pavairošana iespējama tikai ar autora rakstisku atļauju.