Par mani - Fotogrāfs Juris KARLINSKIS

It is more important to click with people than click the shutter
Pāriet uz saturu


AR FOTOAPARĀTU ROKĀS UN FOTOGRĀFIJU SIRDĪ
Īsumā par mani
JŪSU FOTOGRĀFS - JURIS KARLINSKIS


Ceturtdļgadsimta ar kameru rokās
Katram cilvēkam dzīvē ir sava aizraušanās un iemīļotā nodarbe - man tā ir fotografēšana.

Es pat teiktu, ka fotogrāfs nav tikai mans amats, bet gan dzīvesveids. Savu fotogrāfa karjeru es sāku 15 gadu vecumā, kad man uzdāvināja pirmo nopietno fotoaparātu – tā tas arī parauga no aizraušanās līdz nopietnam darbam. Profesionālā fotogrāfa gaitas sāku 1998. gadā laikrakstā «Zemgales Avīze» un turpināju profesionālo izaugsmi avīzēs «Zemgales Ziņas» un «Vakara Ziņas». 2006. gadā nomainīju savu amatu, kļūstot par izdevniecības «SK Latvia» galveno redaktoru - «Next», «Next Foto Digital» un «Next Mobile» galveno redaktoru. 2009.gadā kopā ar izdevniecību nodibinājām «NEXT Foto praktiskos fotokursus», kur darbojos kā pasniedzējs un turpinu mācīt fotografēšanas entuziastus līdz pat šai dienai.

2012. gadā nodibināju reklāmas un foto aģentūru, piedāvājot klientiem publisko attiecību, reklāmas un foto pakalpojumus, kā arī videofilmēšanu. Tagad esmu portālu www.jelgavniekiem.lv un www.novaja.lv vadītājs.

Fotogrāfa karjeru turpinu kā kāzu, portretu un aģentūras fotogrāfs, veidojot reportāžas presei, atspoguļojot korporatīvos un privātos pasākumus, kā arī nodrošinot reklāmas, kāzu foto un individuālās fotosesija, pārējās jomas atstājot kā vaļasprieku.

Šobrīd arī vadu fotokursus Jelgavā Zemgales Reģiona Kompetenču Attīstības centrā (ZRKAC).
Kādu fototehniku izmantoju
Canon EOS 5D Mark IV x2
Canon EOS 7D Mark II
Canon Speedlit RX600 x2
Canon EF 24 - 70 f2.8 II
Canon EF 70 - 200 f2.8 II
Kā arī vairākas akumulatoru studijas 600W studijas zibspuldze, softboksi u.c.,
kas ļauj veidot studijas kvalitātes fotogrāfijas jebkurā teltpā kā arī brīvā dabā (jūra, mežs, drupas u.t.t.).
Mana ikdiena, jeb kā es vēroju pasauli caur fotoaparāta aci...
Šis un tas no vēstures
Kādēļ JK Foto pakalpojumi?
JK Foto ir "all-inclusive" pakalpojumu sniedzējs, vērsts tieši uz Tevi, manu klientu. Individuāla pieeja un fotogrāfa attieksme radīs komforta sajūtu jebkuros apstākļos - gan mājās, gan citā fotografēšanas norises vietā visā Latvijas teritorijā.


Kādas ir izmaksas?
Pakalpojuma izmaksas ir atkarīgas no katra individuālajam vēlmēm un ieceres sarežģītības pakāpes. Zemāk vari aplūkot standarta pakalpojumus un to izmaksas.


Kontakti:
Tālrunis: +371 29739972
e-pasts: juris.karlinskis@novaja.lv
Atgriezties pie satura