Par kursiem...

Mērķa auditorija

Šie praktiskie foto kursi ir piemēroti tiem, kuri kļuvuši par digitālās fotokameras īpašnieku un vēlas uzzināt, kā pielietot visas fotoaparāta tehniskās iespējas un pilnveidot savas fotogrāfa iemaņas, kā uzņemt kvalitatīvu fotogrāfiju, iemācoties visu no pašiem pamatiem.


Mācību rezultāts

Pēc programmas apguves Jūs izpratīsiet fotoaparāta darbības principus, fotografēšanas procesu, mācēsiet lietot atbilstošus izteiksmes līdzekļus, radoši veidot kompozīciju un veidot dažāda stila fotogrāfijas (portrets, kustība, dabas foto, mākslas foto, utt.). Mācību process sniegs ieskatu arī darbā ar gaismām un citiem papildlīdzekļiem. Tiks apgūti arī fotogrāfiju apstrādes pamatprincipi.

Kursu noslēgumā tiek izsniegta ZRKAC Apliecība.


Mācību procesa organizācija un metodes

Pieredzējuša fotogrāfa vadībā teorētiskajās un praktiskajās nodarbībās tiks apgūti fotogrāfijas radīšanas pamatprincipi, brīva darbošanās ar fototehniku, gaismām un papildierīcēm, gūts ieskats fotomākslas pasaulē, kā arī fotogrāfijas apstrādes pamatos. Vienlaicīgi ar teorētisko zināšanu apguvi kursu dalībnieki fotografēs apkārtnes objektus un cilvēkus, apstrādās fotogrāfijas datorprogrammā. Paredzēta fotografēšana plenērā. Studenti saņem mācībām nepieciešamos izdales materiālus.

Mācību ilgums 32 mācību stundas (1,5 mēneši). Mācības notiek nelielās grupās 6 - 12 cilvēku 2 reizes nedēļā vakara grupās. 1 mācību stundas ilgums - 45 minūtes. 1 nodarbība ilgst 3 mācību stundas.
Iespēja saņemt pasniedzēju konsultācijas Jūsu individuālajām mācību vajadzībām.
Pieejama metodiskā bibliotēka ar uzziņu un nozares literatūras klāstu.
Iespēja mācīties pēc individuāli pielāgotas programmas un Jums ērtā laikā.


Maksa

Vienam studentam grupā: EUR 96.00 (maksā iekļauti mācību materiāli)


Informācija un pieteikšanās

tālr.: 63082101, 63012159;
e-pasts: astra.vanaga@zrkac.jelgava.lv;
www.zrkac.lv; Svētes iela 33, Jelgava, LV-3001

 Iespējams pieteikties šeit!

Absolventi...

atgrieztiesatgrieztiesatgriezties     Atgriezties uz sākumu     atgrieztiesatgrieztiesatgriezties

VISU PUBLICĒTO MATERIĀLU AUTORTIESĪBAS AIZSARGĀTAS. Jebkuru materiālu pārpublicēšana, kopēšana, pavairošana iespējama tikai ar autora rakstisku atļauju.