Fotokursi - Fotogrāfs Juris KARLINSKIS

It is more important to click with people than click the shutter
Pāriet uz saturu


REDZĒT, SAPRAST, RADĪT
Fotokursi
Tu to vari


Laipni lūgts, mans draugs!

Fotogrāfija ne tikai ļauj atklāt savu emociju, fantāziju un domu pasauli, bet arī paver iespēju pilnveidot sevi radoši un profesionāi. Fotokursus veidoju un vadu jau no 2007. gada, kad Rīgā dibināju "NEXT Praktiskos fotokursus", kas tiek nepārtraukti atjaunoti un papildināti, ejot laikam līdzi!
Mana kursu programma ir veidota tā, lai beidzot kursu, Tev būtu ne tikai ieskats mūsdienu fotogrāfijas tehniskajos un radošajos aspektos, bet arī zināšanas un iemaņas, kas pielietojamast arī profesionālajā darbībā. Es palīdžēšu apgūt teorētiskās zināšanas par fotoaparāta iespējām, optikas un objektīvu pielietojumu un iespējām, ekspozīciju, gaismu, krāsu, kompozīciju un dažādiem žanriem.
Iegūstot jaunas zināšanas, mēs kopā mācīsimies tās pielietot praksē dažādās dzīves situācijās. Būtiska apmācības sastāvdaļa ir arī patstāvīgs darbs un mājasdarbu pildīšana.
Individuālās apmācības

Ja vēlies, lai visa uzmanība un laiks tiktu veltīts tikai Tev, tad ir iespēja pietekties individuālai apmācībai. Visas manas zināšanas, pieredze un uzmanība būs veltīta tikai Tev.
Izstrādāšu individuālo programmu, kas atbilst Tavu zināšanu līmenim un interešu lokam.
Konsultācijas

Konsultācija pie fotogrāfa Jura KARLINSKA.
Atbildēšu uz Jums interesējošiem jautājumiem par fotografēšanu un bilžu apstrādi.
ZRKAC fotokursi

Foto kursi iesācējiem. Fotografēšanas kursi no nulles līdz profesionālai fotografēšanai. Šie praktiskie foto kursi ir piemēroti visiem, kuri kļuvuši vai plāno kļūt par digitālās fotokameras īpašnieku un vēlas uzzināt, kā pielietot visas fotoaparāta tehniskās iespējas un pilnveidot savas fotogrāfa iemaņas, kā uzņemt kvalitatīvu fotogrāfiju, iemācoties visu no pašiem pamatiem.
Tālrunis informācijai +371 29739973
Fotokursu absolventi
Juris Karlinskis
Juris Karlinskis
Juris Karlinskis
Juris Karlinskis
Juris Karlinskis
Juris Karlinskis
Juris Karlinskis
Juris Karlinskis
Juris Karlinskis
Juris Karlinskis
Juris Karlinskis
Juris Karlinskis
Juris Karlinskis
Juris Karlinskis
Kontakti:
Tālrunis: +371 29739972
e-pasts: juris.karlinskis@novaja.lv
Atgriezties pie satura